Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Typy vazeb

CEWE FOTOKNIHA - přehled vazeb

CEWE FOTOKNIHA

Vazby CEWE FOTOKNIHY

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tento typ vazby je u našich zákazníků nejoblíbenější. Vazbu můžete navrhnout dle svých představ. Při návrhu vazby můžete použít jak jednoduché pozadí z nabídky, tak i několik fotografií. Je to jedna z vazeb, u které lze umístit text i na hřbet fotoknihy, a tak ji snadno a rychle najdete v každé knihovně.

Do tvrdé klasické knižní vazby se u některých formátů vejde až 178 stran a jednoduše přidáte i povrchové úpravy – zlatý a stříbrný efekt nebo parciální lak. Pokud preferujete plochou vazbu lay flat bez ohybu uprostřed, zvolte si zpracování fotoknihy na fotopapír, který podpoří dokonalost vašich fotografií na dvoustraně. Tvrdá vazba dokonale ochrání vzpomínky v CEWE FOTOKNIZE.

Měkká vazba

Měkká vazba

U měkké vazby také můžete mít vlastní motiv na obalu vaší fotoknihy. Ačkoliv je vazba měkká, fotokniha je vlepena do hřbetu, na který můžete napsat vlastní text nebo název fotoknihy. Formát vazby je závislý na zvoleném formátu fotoknihy.

U některých typů CEWE FOTOKNIH se do měkké vazby vejde až 130 listů vašich nezapomenutelných zážitků. Tento typ vazby si můžete vybrat u fotoknih zpracovaných pomocí digitálního tisku, některé formáty dokonce i s povrchovou úpravou - vysoký lesk.


Sešit

Sešit

Tento typ vazby lze použít pro CEWE FOTOKNIHY od malého formátu až po formát A4. Jako u předchozích vazeb můžete své fotografie i spolu s texty a kliparty umístit i přímo na vazbu fotoknihy. Vaše fotokniha bude sešita ve hřbetu sponkami.

Do této vazby lze navrhnout CEWE FOTOKNIHU v rozsahu 26 – 50 stran. Takže budete mít dostatek místa pro vaše nezapomenutelné zážitky.

Kůže

Kůže

Prvotřídní vazba – přirozená struktura kůže působí robustně a zároveň elegantně. Dokonale zaujme každé oko a ochrání všechny vaše fotografie uvnitř. Jemně koženou vazbu můžete objednat ve třech barevných provedení – černá, bílá a mramorově hnědá. Tato vazba může být doplněná i jakýmkoliv povrchovým efektem – na výběr je zlatý, stříbrný a rosegold.

Tato vazba lze objednat u formátů XL a XXL panorama uvnitř s fotopapírem premium mat.

Plátěná vazba

Plátěná vazba

I váš příběh může být zabalen do plátěné vazby. Jemná struktura tkaného plátna zajišťuje obzvlášť haptický zážitek. Tuto matnou plátěnou vazbu lze objednat ve třech barvách – šedá, bílá a modrá. Vazba může být také doplněna povrchovým efektem – zlatým, stříbrným nebo rosegold.

Tato vazba lze objednat u formátů XL a XXL panorama uvnitř s fotopapírem premium mat.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.