Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Video v CEWE FOTOKNIZE
Moje video v CEWE FOTOKNIZE

Vzácné chvíle chce každý uchovat: Stále více lidí natáčí svým smartphonem či fotoaparátem krátká videa. Tato videa se mohou stát součástí Vaší CEWE FOTOKNIHY: Snadno a rychle vložíte své nahrávky na požadované místo. Když se poté později vrátíte ke své CEWE FOTOKNIZE, můžete si svá videa přehrát díky jedinečnému QR-Kódu kdykoli a kdekoli na svém smartphonu nebo tabletu.

Načtěte QR-kódNačtěte QR-kód

Vyzkoušejte:

Načtěte QR-kód prostřednictvím fotoaparátu Vašeho smartphonu nebo tabletu a prostřednictvím aplikace QR-Code Reader a vzápětí je možné video přehrát.


  1. Klikněte na zvolené video a vložte jej na požadované místo do své CEWE FOTOKNIHY.
  2. Jsou dvě možnosti, jak můžete video ve své CEWE FOTOKNIZE zobrazit: Buď se rozhodnete pro jednu titulní fotografii nebo si vyberete filmový pás s max. 6 políčky.
  3. Automaticky vygenerujeme Váš jedinečný QR-kód, protřednictvím kterého je možné video přehrát. Ten je možné také libovolně vložit do knihy.
  4. Fotoaparátem svého smartphonu či tabletu načtěte QR-kód. Vzápětí si můžete video přehrát na svém Smartphonu či tabletu. Jedinou podmínkou je: potřebujete aplikaci QR-Code Reader. Tato je ke stažení zdarma na App Store nebo Google Play Store.

 

Přejeme hodně zábavy při objevování světa zážitků v pohybu ve Vaší CEWE FOTOKNIZE.


K dispozici pro:
Stáhnout objednávkový software
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.