Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Inspirace > Cestování
Afrika Amerika Asie Austrálie

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama na fotopapír

od 599,00 Kč*
v lesklém nebo matném provedení je ideálním formátem pro panoramatické fotografie a díky ploché vazbě Lay Flat Vaše fotografie vložená přes obě strany není absolutně ničím rušena.

Video v CEWE FOTOKNIZE

Nyní můžete přemístit Vaše videa do své CEWE FOTOKNIHY. Pomocí programu FOTOLAB CEWE fotosvět vložíte do Vaší knihy QR kód, který po naskenování pomocí tabletu nebo chytrého telefonu spustí Vaše oblíbené video.

CEWE FOTOKNIHA spot

Podívejte se na naše nejnovější video a nechte se inspirovat pro cesty Vašich cílových destinací. Budete překvapeni, jaké možnosti CEWE svět nabízí.

Afrika:

Autor: Petr Kubín

Napsali o knize – Vlasta:
Povedený, krásný, dech beroucí kniha....gratuluji!!!

Namibie:

Autorka: Ivona Janiczková

Napsali o knize – Štěpánka:
Opravdu nádherně zpracovaná fotokniha. Smekám:)

Vícedílné obrazy

od 198,00 Kč*
Vícedílné obrazy na plátně nebo vícedílné plakáty přivedou kouzlo africké noci do Vašeho obýváku. Vaše vzpomínky na dovolenou Vám zůstanou napořád.

FOTO TIP:

Africký kontinent je světem přírody a zvířat. Dáme Vám pár tipů, jak pomocí fotoaparátu vytvořit zajímavé fotografie.

CEWE FOTOKNIHA XL

od 999,00 Kč*
Obrovské mrakodrapy, nekonečné silnice, fantastické přírodní scenérie – cesta do USA je zaručený sen. S naší CEWE FOTOKNIHOU XL se Vám vzpomínky budou stále vracet.


USA:

Autorka: Barbora Davidová

Napsali o knize – Davidova:
Myslím, ze je to mistrovská práce s krásnými zážitky :-)

NY:

Autor: Michal Návrat

Napsali o knize – Růžena:
Moc se mi líbí tvoje kniha. Fotky jsou krásné a moc pěkné zpracování.

Foto za akrylovým sklem

od 659,00 Kč*
Jak můžete zažít krásný pohled na Golden Bridge znovu a znovu? Tento nezapomenutelný okamžik můžete prezentovat ušlechtilou velkoformátovou fotografií za akrylovým sklem.

FOTO TIP:

Pulzující města, nádherná příroda a národní parky, svoboda na každém kroku. Nezáleží na tom, ve které části amerického kontinentu se zrovna nacházíte. Tento fascinující svět stojí za to poznamenat na fotografiích.

Mapy kontinentů pro Vaši CEWE FOTOKNIHU

S Vašimi fotografiemi a našimi předlohami můžete CEWE FOTOKNIHU obohatit o mapy míst, která jste navštívili. V programu FOTOLAB CEWE fotosvět naleznete v kategorii “Masky a rámečky” šablony čtyř kontinentů, do nichž si vložíte svou vybranou fotografii.


CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama s vysokým leskem

od 449,00 Kč*
Asie je světadíl kontrastů. CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama s vysokým leskem je ideálním suvenýrem z Vaší cesty po Asii. Vysoce lesklý papír dodá Vašim fotografiím na výjimečnosti.

Japonsko:

Autorka: Karla Chvátilová

Napsali o knize – Marie:
Hluboce se po Japonsku autorce ukláním!! Vybrat a uspořádat fotky z velkého množství na tematickou stránku je umění. Kniha o Japonsku je nejen krásná, ale i representativní. Autorce gratuluji!!

Japonsko:

Autorka: Erika Repková

Napsali o knize – Ivana:
Kniha je celkově moc krásná. Fotky jsou velice pěkné a jsou vkusně umístěné. Kniha se mi moc líbí, a proto jí dávám svůj hlas v soutěži.

Gallery Print

od 799,00 Kč*
Asie je světem pestrých barev. Chcete získat ze svých zážitků speciální umělecké dílo, které vynikne svou brilancí? Pak právě Gallery Print tištěný na hliníkovou desku a vložený pod akrylové sklo Vám zajistí vyzdvihnutí výjimečnosti Vaší fotografie.

Chcete vytvořit z Vašich fotografií umělecké dílo pro Váš obývací pokoj? Podívejte se, jakou změnu můžete udělat nástěnnou dekorací od nás.

Nástěnný kalendář A4

od 349,00 Kč*
Vytvořte si z Vaší cesty nástěnný kalendář na celý rok. Vykouzlete s Vašimi pěknými fotografiemi a našimi designy kalendář, kdy si měsíc za měsícem připomenete ty nejlepší chvíle.

V Asii potkáte dva světy vedle sebe. Moderní architektura se tyčí vedle starověkých chrámů. Nikde jinde nenajdete tolik barev, chutí a vůní. Ukážeme Vám, jak nejlépe můžete zachytit fascinaci tohoto kontinentu objektivem fotoaparátu.

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama s vysokým leskem

od 449,00 Kč*
Austrálie - nekonečná země plná zázraků, fascinujících lidí a velkolepé přírody. Udržujte své zážitky z tohoto zázračného světa stále živé ve výjimečné CEWE FOTOKNIZE na fotopapíře.

Austrálie:

Autor: Milan Sedláček

Napsali o knize – Jaroslav:
Kniha mě zaujala jak po stránce výběru jednotlivých fotografií, tak smyslem autora pro detail a profesionální úpravou jednotlivých záběrů.

Austrálie:

Autor: Tomáš Kotula

Napsali o knize – Verča:
Když si prohlížím tuto knihu, mám pocit, jako bych byla na těch místech sama. Krásně zpracované!!!

Foto na hliníkové desce

od 659,00 Kč*
Libujete si v překrásných okamžicích? S fotografií na hliníkové podložce získáte umělecké dílo a potěšení ze zářivých barev. Náš TIP: k tomuto typu obrazu se skvěle hodí černobílé fotografie.

Pohlednice z mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT

Pohlednicové pozdravy jsou součástí každé dovolené. Ještě zábavnější nežli unifikované pohledy je využití svých vlastních fotografií. Pohlednice připravená v mobilní aplikaci CEWE FOTOSVĚT bude okamžitě zpracována a odeslána do poštovní schránky.

Nástěnný kalendář A3

od 449,00 Kč*
Vaše cestovatelské fotografie v extra velkém nástěnném kalendáři. Vychutnejte si doma měsíc za měsícem jedinečné okamžiky z cest.
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.