Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Inspirace > Designové prvky
Designové prvky

Stylové designové prvky pro vaše příběhy v CEWE FOTOKNIZE

Kliparty, rámečky, pozadí, povrchové úpravy:

Vzpomínky plné lesku

Vzpomínky plné lesku

Parciální lak nebo stříbrné a zlaté efekty na vaší CEWE FOTOKNIZE

Vazba je první věc, kterou vaši nejbližší uvidí. Ohromte je hned na začátku. Tvrdá vazba dokonale ochrání všechny krásné vzpomínky uvnitř knihy. Právě vazbou začíná celý příběh, který knihou chcete převyprávět. Ozdobte vazbu zepředu i zezadu designovými prvky nebo textem s parciálním lakem, nebo rovnou se zlatým či stříbrným efektem. Tyto povrchové úpravy jsou nejen vidět, ale ucítíte je i na dotek, jsou mírně vyvýšené. Naši návrháři vytvořili spoustu rámečků a designových prvků na oblíbená témata, jako je třeba dovolená, svatba nebo oslava narozenin. Máte to bez práce. Stáhněte si program a prohlídněte si spoustu připravených šablon pod tlačítkem „Styly“.
Na začátek stránky
Pozadí s parciálním lakem
Na začátek stránky
Styly

Kompletní balíček pro harmonický design

Vaše CEWE FOTOKNIHA bude dokonale ladit v předem navrženém stylu

Kdo by nechtěl mít stylovou knihu doladěnou do nejmenšího detailu? Právě styl je výrazem osobnosti. To platí jak ve světě módy, tak i ve světě CEWE FOTOKNIH. Jednotný styl knihy dokonale podpoří příběh na vašich fotografiích. V programu najdete spoustu tematických stylů. Máte to bez práce, stačí si jen vybrat.

Kreativitě se meze nekladou. Otevřete si zcela prázdnou knihu a navrhněte si ji do posledního detailu nebo si jednoduše vyberte jakýkoliv navržený styl. I předem vytvořený náš styl si můžete libovolně upravit, doplnit kliparty, texty, a především fotografiemi z cest, dětiček či svatebních momentek. S jakýmkoliv zvoleným stylem máte knihu raz dva.
Na začátek stránky
Rozvržení stránek

Stylové uspořádání

S našimi layouty můžete uspořádat klidně i 36 fotek na jednu stranu

Jak chcete vyprávět svůj příběh? Máte rádi fotku jednoduše přes celou stránku? Nebo je vám milejší mít na dvoustraně více menších fotografií plných různých detailů? Vše je ve vaší režii. Vyberte si jakékoliv rozvržení fotek a doplňte je třeba tematickými kliparty a designy. V programu najdete však i spoustu přednastavených stylů, které vám ušetří spoustu času. Vy už pak jen vyberete fotky.

To pravé rozvržení fotek najde určitě každý. Šablony jsou rozdělené do různých pomocných kategorií od velkých fotek přes celou stranu až po rozvržení s 36 snímky na jedné straně. A i pisálci si přijdou na své, najdete i rozvržení, které myslí i na texty.

Tak směle do toho, užijete si spoustu zábavy.
Na začátek stránky
Pozadí

Základ všeho

Pozadí je důležitější, než si myslíte

Vaše fotografie by měly mít hlavní roli, proto by je mělo doprovázet jemné nerušivé pozadí. V programu máte spoustu možností. Navrhli jsme pro vás spoustu stylů včetně ladícího pozadí na různá témata. Od jednoduchých barevných přes texturované až po pozadí např. na téma dovolená, svatba, láska, miminko nebo třeba scrap designové.

Pozadí a stylů je v programu opravdu mnoho, každý si najde zaručeně to, co potřebuje. Každá vaše CEWE FOTOKNIHA tak bude stylová a originální. Pokud nenajdete to správné přímo v programu, pod tlačítkem „Více“ naleznete další a další možnosti.
Na začátek stránky
Kliparty
Na začátek stránky
Kliparty ve vaší oblíbené barvě
Barvy ve vaší režii

Barvy ve vaší režii

Klipart ve stejné barvě zajistí jednotný vzhled

Detaily jsou důležitější, než si myslíte. V programu najdete vždy ten správný prvek, který se hodí do vašeho příběhu. Dokonce může být i dokonale barevně sladěný. Každý klipart totiž jednoduše přebarvíte tak, aby dokonale zapadl na vaši dvoustranu. .

Dvojklikem se klipart otevře v editoru, kde přebarvíte jakoukoliv barvu použitou v klipartu na svou oblíbenou. Klipart klidně rovnou uložte, abyste ho mohli využívat kdykoliv..
Na začátek stránky
Masky
Na začátek stránky
Rámečky

Všechno v rámečku

Naše dekorativní rámečky dodají fotkám šmrnc

Všechno fotíme právě kvůli tomu, abychom si uchovali zvláštní zážitky a okamžiky v paměti. Když je pro nás taková vzpomínka cenná, chceme ji dát co největší prostor v našem každodenním životě např. jako fotoobraz na stěně v obývacím pokoji. Co dokonale doladí a zdůrazní každou fotku? No jasně že rám. Upozorňuje na vaši vzpomínku a dokáže zesílit celkový dojem z vyfoceného záběru. To samé platí i u CEWE FOTOKNIHY. Při sestavování si můžete vybrat z nepřeberného množství rámečků – decentní, nápadité, klasické, hravé, s geometrickými prvky nebo designovými prvky např. se svatební nebo dětskou tematikou. Dolaďte své fotky rámečkem jako profík.
Na začátek stránky
Fonty
Na začátek stránky
Mein persönlicher Trendtipp
Genießen Sie gemütliche Stunden!

Genießen Sie gemütliche Stunden!

Das Leben kann manchmal ganz schön
anstrengend sein: Arbeit, Arbeit, Arbeit –
und selbst beim Organisieren der Work-
Life-Balance geraten wir ab und an unter
Druck, Diagnose: Freizeitstress!
Kein Wunder, dass sich immer mehr
Menschen nach Ruhe sehnen, oder mehr
noch: nach Gemütlichkeit. Deswegen heißt
einer der Trends dieses Jahres auch genau
so, nämlich „Cosy“.

Mit selbst gestalteten CEWE Produkten
im Cosy-Stil werden kleine Auszeiten noch persönlicher.


Ob mit der Familie und Freunden oder ganz allein: Für echte Wohlfühl-Momente sorgen manchmal gar nicht die eigenen vier Wände, sondern die Gedanken an schöne Erlebnisse. Machen Sie es sich mit dem CEWE FOTOBUCH mit Ihren Erinnerungen gemütlich!
In unseren Gestaltungselementen finden Sie jetzt jede Menge Rahmen, Hintergründe und stilvolle Verzierungen, um Ihr CEWE FOTOBUCH zu veredeln. Apropos edel: Die Cliparts auf Ihrem CEWE FOTOBUCH XXL Panorama ziehen nun noch mehr Blicke auf sich – denn sie erstrahlen durch eine elegante Goldveredelung. Perfekt für Ihre schönsten Fotos von Hochzeit, der Familie und einzigartigen Momenten, in denen Sie sich so richtig wohlgefühlt haben.

Christina Kuhnert, CEWE Design-Expertin

 

Kniha naší zákaznice
Kniha naší zákaznice

Srílanský cestovní deník aneb 1482 km dobrodružství

Vítejte, jedeme na Srí Lanku!

Téměř dva roky na mě v šuplíku čekal blok popsaný myšlenkami a zážitky z cest, které jsem jednu po druhé pečlivě zaznamenávala. Tehdy jsem v něm neviděla nic jiného, než několik vypsaných tužek a často nečitelná slova, která občas ani nedávala smysl. Dnes, když je vidím urovnané jednu za druhou a doplněné o fotografie mého manžela, mám hroznou radost. Radost z toho, že jsem to tenkrát nevzdala a vydržela do posledního dne. Stálo mě to hodně času, ale podařilo se mi zaznamenat okamžiky, které člověk zažije někdy jen jednou v životě ...

Na začátek stránky
Program na sestavení
Přehled všech CEWE FOTOKNIH

Přehled všech CEWE FOTOKNIH

Možnosti objednání

Možnosti objednání

CEWE FOTOKNIHA s povrchovou úpravou

CEWE FOTOKNIHA s povrchovou úpravou

Příběhy našich zákazníků

Příběhy našich zákazníků

Knihy našich zákazníků

Knihy našich zákazníků

Další tipy a triky

Další tipy a triky

Na začátek stránky
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.