Jsme tu stále pro vás
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
Inspirace > Vánoce

Vlastnoručně sestavený dárek je něco velmi cenného. S naší pomocí můžete z vašich vzpomínek vytvářet osobní dárky.

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Vzpomínky na dosah! Kronika celého roku nebo ohlédnutí za společnou dovolenou, připomínejte si společně prožité chvíle. Sotva najdete lepší dárek, než CEWE FOTOKNIHU z vašich vlastních fotek.
od 179,00 Kč*

Přidejte speciální efekt na tvrdou vazbu

od 99,00 Kč*
Vaši nejbližší si zaslouží něco extra! Vylepšete vaši CEWE FOTOKNIHU ještě parciálním lakem nebo rovnou zlatým či stříbrným efektem. Připravili jsme pro vás spoustu designových prvků, stačí si jen vybrat ten pravý.

 

Přidejte speciální efekt na tvrdou vazbu
Parciální lak
Stříbrný efekt
Zlatý efekt
Zákaznické centrum

Zákaznické centrum

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu. Pomůžeme a poradíme vám s jakoukoliv zakázkou.


Vlastní doprava

Veškeré zakázky doručované na naše prodejny rozvážíme pomocí vlastní dopravy a garantujeme vám tak včasné dodání do Vánoc.

100% garance
spokojenosti

Pokud se stane, že s našimi produkty nebudete spokojení, vrátíme vám peníze.


Dárkový box pro CEWE FOTOKNIHU

od 349,00 Kč*
Přidejte vašemu dárku na hodnotě. Objednejte s knihou rovnou i dárkový box. Kniha tak získá luxusní vzhled a vaše vzpomínky jsou v bezpečí. Navíc dárek už nemusíte balit.

Jak originálně
zabalit knihu?

Kalendář z vašich fotografií

od 79,00 Kč*
Ať už pro partnera, prarodiče nebo nejlepšího přítele - kalendář je vždy osobní dárek, který celý rok připomíná společné významné momenty. Nejde o stereotypní dárek, každý měsíc otočíte stránku, získáte nový vzhled a zároveň si připomenete zážitek, který nechcete zapomenout.

Nástěnný kalendář A4 a A3

od 349,00 Kč*
Na výšku nebo na šířku, to záleží na vás. Navrhněte si svůj kalendář na stěnu přesně podle vašich představ. Vyberte si jakýkoliv design a kalendárium. My se postaráme o kvalitní tisk na matný křídový papír, který může být i s vysokým leskem nebo naopak premium mat. Pro milovníky fotografií přeneseme kalendář třeba rovnou na fotopapír.

Stolní kalendář čtvercový

od 299,00 Kč*
Vzpomínky na dosah. Díky tomuto praktickému kalendáři máte všechny členy rodiny pohromadě. Kompaktní rozměry vám dovolí ho umístit na stůl nebo na polici. Kromě toho, že jde o praktického pomocníka díky kalendáriu, je doplněný i o vaše vlastní fotky. To jen tak nekoupíte v papírnictví.

Nástěnný kalendář čtvercový XXL

od 859,00 Kč*
Sestavte si vlastní moderní nástěnný kalendář. Čtverec totiž frčí. Vytvořte si kalendář v jakémkoliv designu, tak aby vyhovoval vám. Fotky v něm vám připomenou krásné zážitky a opráší vzpomínky.

Vánoční přání (sada 10 ks)

od 79,00 Kč*
Sestavte si vlastní přání pro zvláštní příležitosti. Vyberte si jakýkoliv design, klidně i s lesklou hvězdou nebo sněhovou vločkou. Vložte fotku a vlastní text. To budou všichni koukat.

Zlatý a stříbný efekt (sada 10 ks)

od 179,00 Kč*
 

Přidejte na vaše přání extra lesklý efekt. Vaši nejbližší si to zaslouží. Navíc budou koukat, až se jim přání bude lesknout v ruce.

Adventní kalendář
vytvořený z
CEWE PŘÁNÍ

Přání s parciálním lakem (sada 10 ks)

od 149,00 Kč*
Láska by měla být vidět i cítit. Přidejte proto na vaše vánoční přání parciální lak. Lak zdůrazní barvy na přání a udělá dojem na vaše blízké. Nechte si záležet a popřejte krásné Vánoce originálně.

Foto na plátno

od 449,00 Kč*
Naladí vás do dobré nálady. Vaše oblíbená vzpomínka na dovolenou, legrační dětská fotka nebo krajinka umístěná na plátně se stane nedílnou součástí vašeho života. Textilní plátno působí přirozeně a pasuje kamkoliv.

Foto na hliníkové desce

od 499,00 Kč*
Vaše fotky si zaslouží zvláštní pozornost. A tu vám hliník zaručí. Vaše zážitky budou na efektním matném povrchu vypadat jako umělecké dílo. Jde o originální dárek s wow efektem.

hexxas

od 359,00 Kč*
Pozor pozor! Milovníci fotografie a bytoví návrháři se spojili a vytvořili tuhle designovku. Šestiúhelník propůjčí vaší stěně úplně jiný vzhled. Sestavíte si jakýkoliv motiv z jedné nebo více fotografií. Kdykoliv jej rozšíříte nebo změníte tvar. Darujte dávku kreativity.

Rámování s paspartou a sklem

od 798,00 Kč*
Máte rádi venkovský, klasický nebo moderní styl? Jsme připravení na všechno. Kombinujte vaše fotografie s krásnými dřevěnými nebo kovovými rámy. Zážitek na fotce získá za sklem úplně jiný rozměr.

Vánoční výzdoba
z fotoobrazů

Jak originálně
zabalit kryt
na telefon?

Kryty na mobil
Pro každý smartphone ten správný kryt

od 499,00 Kč*
Kdo by nechtěl najít pod stromečkem najít nový telefon. Ale to není tak osobní dárek, jako sestavený kryt z vašich fotek. Vyberte si jakýkoliv materiál a vytvořte vlastní kryt. Ten jen tak někde nekoupíte.

Art Prints

od 119,00 Kč*

Pamatujete si vše, co jste prožili? Tyhle kreativní kartičky vám vše připomenou. Vyberte si jakýkoliv typ a tvar a řekněte svým blízkým, že jsou pro vás důležití. Podívejte se, jaký design se dokonale hodí k vašim fotkám.

Polštář premium

od 199,00 Kč*
Své oblíbené fotky můžete mít i jako dekoraci na gauč. Vytvořte si měkoučký polštář potištěný oblíbeným motivem. Doplňte ho vlastní fotkou či textem. Mějte na očích vzpomínky, na kterých vám záleží.
od 219,00 Kč*

Vytvořte společný rodinný dárek. Spojte společné vzpomínky ještě s další zábavou, kterou si užijete při skládání. Připomínejte si tak společně prožité chvíle kousek po kousku.

Hrnečky

od 199,00 Kč*
Darujte své rodině a přátelům krásnou vzpomínku, kdykoliv si uvaří oblíbený čaj nebo kávu. Hrnek sestavíte za pár minut, připravili jsme pro vás spoustu krásných designů.

Tisk fotografií

od 1,99 Kč*
Fotografie mají v dnešní době všestranné využití. Z fotek se dá ledacos vyrobit, vytvořit vánoční přání nebo si je jednoduše přidáte do alba k ostatním. Vyberte si jakýkoliv formát a jednoduše nahrajte fotky.

Fotky s rámečky

od 1,99 Kč*
Jednoduché a stylové. Nejenom, že vaše fotografie vytiskneme v jakémkoliv formátu, ale mohou být i s barevnými rámečky. Vaše vzpomínky hned získají nový vzhled a poslouží třeba jako dekorace.
Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.