Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Naše láska, náš život, naše fotokniha

Jejich láska začala v tělocvičně - nyní jsou skutečnými partnery pro život: Sarah a Cem. Sarah nyní zaznamenala milníky jejich dosavadního vztahu do CEWE FOTOKNIHY.

Od Tobiase Meyera

Začalo to taškou s věcmi na cvičení: kdo ví, co by se stalo, kdyby na ni Cem nezapomněl. Možná by Sarah neviděl, kdyby se nedostal zpět do svého auta, kde se oba setkali. Možná by si ji nikdy nevšiml, s jejími dlouhými blonďatými vlasy a jejím úsměvem. Možná by oba netrénovali společně v boxerském studiu a určitě by spolu nechodili tancovat….

Pohled přes rameno: Sarah a Cem listují ve své fotoknize. Na otevřené stránce jsou fotografie stavby jejich domu v roce 2020.
Sarah a Cem toho ve svém šesti letém vztahu již hodně zažili a dosáhli.

Kdyby se věci vyvinuly jinak, Cem by se Sarah nezeptal na rande, pravděpodobně by nikdy nezažily všechny ty úžasné okamžiky, které Sarah nyní zachytila ​​v CEWE FOTOKNIHĚ. Naštěstí se všechno stalo - a pro oba bylo posledních šest let nezapomenutelných.

Nejradši jsou spolu

Sarah a Cem mají mnoho společných zájmů: oba rádi čtou, mají rádi zábavné seriály a často chodí na procházky. Jsou také sportovní nadšenci a milují rodinná setkání: v neděli ráno běhají k Cemově rodině a snídají tam, večer zase pravidelně navštěvují rodiče Sarah.

Je šílené, co všechno se stalo za šest a půl roku - vše jsem si opravdu uvědomil až s fotoknihou.

Cem Ates

Sarah a Cem navíc milují jídlo a společné vaření. "Turecká čočková polévka, smažená rýže, řecká jídla - toho se nemůžeme nabažit," říká Cem. "Určitě je lepší kuchař," říká Sarah se smíchem. Ti dva chtějí co nejvíce času trávit společně a vytvořili si pro to své rituály: Například ve 20 hod. odloží své mobilní telefony - i když Cem to občas nevydrží. "Často mě tajně fotí," říká Sarah. Ale Cem se brání: „Miluji její momentky.“

Spontánně nafocené momentky Sarah si samozřejmě našly místo ve společné CEWE FOTOKNIHĚ, stejně jako mnoho fotografií z různých výletů, Sarah miluje cestování. Ti dva byli v Abu Dhabi, Thajsku, Řecku, Egyptě - a alespoň jednou ročně navštěvují Turecko, kde má rodina Cema prázdninový dům poblíž Bodrumu. „Vždy tam jezdíme s tchánem a tchýní a máme se skvěle,“ nadchla se Sarah.

Sarah Bierau
Sarah se vlastně chtěla stát úřednicí v bance, ale začala studovat biologii, aby mohla pracovat v laboratoři. Ve svém volném čase hodně cvičí jógu, běhá a čte si. Miluje Cemovo odhodlání, humor a charakter.

Sarah má ráda: dobré jídlo, rodinu, box, seriály, procházky a každé rande s Cemem.

Mehmet Cem Ates
Cem je kadeřník a má vlastní salón. Od svých sedmi let se věnuje fotbalu. Cem rád posouvá hranice seberozvoje a čerpá inspiraci z biografií úspěšných osobností.

Cem má rád: Sarah, svou rodinu, fotbal a box, své podnikání, vaření, běh a rád vyhrává.

Prolistujte si fotoknihu Sarah

Zaznamenávejte stejně jako Sarah Bierau své nejkrásnější zážitky do osobní CEWE FOTOKNIHY.

Sarah je velkým fanouškem fotoproduktů. "Myslím, že je hezké připomínat si krásné okamžiky - každý den," říká 29letá Sarah. Proto chtěla Cemovi věnovat speciální dárek: CEWE FOTOKNIHU se všemi nejdůležitějšími okamžiky ze celých 6 let jejich vztahu.

Vše se počítá
Stránka za stránkou je plná emotivních vzpomínek, od první společné dovolené přes otevření kadeřnického salonu až po žádost o ruku. V knize najdete i videa z cesty po Asii, včetně setkání se slony - to byl celoživotní sen Sarah. První stránka je obzvláště důležitá: vyznání lásky. „Dáváš mi lásku, dáváš mi podporu a naději,“ napsala tam Sarah a dojemně shrnula svůj šťastný vztah s Cemem.

Tipy na sestavení přímo od Sarah

Rose gold efekt
Miluji růžové zlato. Proto jsem nadpis navrhla s jemně třpytivým povrchem: teplý, růžovo-zlatý tón, který dokonale ladí s naší zamilovanou knihou. Efekt je vidět na první pohled a i cítit na dotek.

Osobní věnování ve tvaru srdce
Hned první stránka je emotivním úvodem do milostného příběhu, který následuje na následujících stranách. V souladu s tím Sarah uspořádala text do tvaru srdce.

Formát XL
Svým čtvercovým formátem vytváří CEWE FOTOKNIHA XL vzrušující vizuální efekt. Barevně sladěné čtverce tvoří dokonalý základ pro osobní texty. Některé kliparty připomínají rohy fotografií, jako se to dělalo dřív, a uvolňují celkový dojem.

Úprava písma
Písmo lze libovolně upravovat. Vybrala jsem ho tak, aby odpovídalo motivům. Například fotky z kadeřnického salonu: Tvar zrcadel se odráží v zaobleném písmu.

Fototip: Různé perspektivy
Když jsme na dovolené, dbáme na to, abychom fotili nejen zepředu, ale spíše z různých perspektiv: ať už z profilu, jako kontrast k obloukům, nebo zezadu, před rozlehlou krajinou. "Takto zachycuji pocit, který mám na konkrétním místě," říká Cem.

Ze zákulisí