Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
V obývacím pokoji visí před oknem dekorace. K níž byly na dvě větve pomocí provázků a dřevěných kolíčků na prádlo připevněno foto ihned se zelenými okraji. Obrázky zobrazují motivy rodiny s dítětem v zimě.

Kreativní tip

Dekorace z foto ihned

Jaro, léto, podzim a zima: Jak si vyrobit originální dekoraci z fotek v mobilu, kterou můžete kdykoliv měnit.

S vlastnoručně vyrobenou dekorací si můžete obytný prostor zařídit flexibilně a individuálně. Při procházce přírodou určitě najdete jednu nebo dvě krásné, spadlé, uschlé větve, které kamkoliv zavěsíte. Teď už potřebujete jen najít nejbližší CEWE fotostanici, kde si vytisknete fotky. Každou fotku zavěsíte pomocí provázku, na jehož konec připevníte malý dřevěný kolíček na prádlo.

Tímto způsobem můžete snadno měnit své fotky kdykoliv - třeba dle ročních období. Foto ihned s rámečky si můžete vytisknout na jakékoliv prodejně ve vašem okolí. Vyberte si barevný rámeček, který nejlépe podtrhne aktuální roční období a vaše fotografie, například světle růžový pro jaro.

Dotek jara

V obývacím pokoji visí před oknem dekorace s fotkami. Fotky s růžovými okraji jsou připevněny ke dvěma větvím pomocí provázku a dřevěných kolíčků na prádlo. Fotografie zobrazují motivy rodiny s dítětem na jaře.
S fotografiemi květin přenesete barevnou přírodu i na své čtyři stěny.
Cesta k vašemu foto ihned

Jaro si žádá pastelové barvy a pestré květy. Přímo na fotostanici můžete vytvořit odpovídající svěží tóny pomocí rámečků. Vložené fotky rozkvetlých jabloní, krokusů a podobně, stejně jako fotografie vašich blízkých, si můžete vytisknout přímo na naší prodejně. Náš tip: Jarní motiv podtrhnou i malé šňůrky s korálky nebo velikonoční vajíčka z řemeslného kartonu na větvích.

Vznášející se fotky

V obývacím pokoji visí před oknem dekorace z větví. Fotky s růžovými okraji byly připevněny na dvě větve pomocí stuh a dřevěných kolíčků na prádlo. Fotografie zobrazují motivy rodiny s dítětem v létě.
Neutrální barvy větviček, provázků a spon se hodí ke jakýmkoliv dekoracím jednotlivých ročních období.

Pokud používáte pro dekoraci dvě větve, jednoduše zavěste menší větev na větší větev tak, že ji k ní na obou koncích připevníte provázkem. Dbejte na správnou rovnováhu. Na šňůru můžete použít silnou nit z přírodních vláken. To se hodí ke všem motivům a měnícím se barevným rámečkům. Pro letní snímky zvolte například teplý odstín růžové nebo meruňkové.

Vždy nové motivy

V obývacím pokoji visí před oknem dekorace z větví. Několik fotografií s hnědými okraji bylo připevněno na dvě větve pomocí stuh a dřevěných kolíčků na prádlo. Motivy zobrazují rodinu s dítětem na podzim.
Barvu rámečku foto ihned přizpůsobte ročnímu období - na podzim je například vhodná barva bordó.

Některé podzimní dny se vyznačují slunečním svitem a bujarým odpočinkem v přírodě. Tyto nádherné výlety si můžete znovu a znovu prohlížet pomocí dekorace z fotek a vzpomínat na ně i v pochmurných dnech. Díky kolíčkům na prádlo můžete nové motivy připevnit na nitě v několika jednoduchých krocích. Mohl by se z toho například stát společný rituál s dětmi, který byste prováděli na začátku každého nového ročního období.

Vánoční dekorace z fotek – osobní i vlastnoručně vyrobená

V obývacím pokoji visí před oknem dekorace z větví. Některé fotografie se zelenými okraji byly připevněny ke dvěma větvím pomocí stuh a dřevěných kolíčků na prádlo. Fotografie zobrazují motivy rodiny s dítětem v zimě. Větev je navíc zdobena jedlovými větvičkami.
Malé jedlové větvičky vše promění v zimní dekoraci.

Jakmile se venku udělá chladno a Vánoce jsou za rohem, naaranžujte zimní motivy na svou dekoraci. Kromě přizpůsobeného barevného okraje v zelené barvě můžete větve použít jako podklad pro vytvoření slavnostní atmosféry. Stačí k větvím přivázat další malé jedlové větvičky, zvonečky nebo miniaturní vánoční ozdoby.

Doufáme, že se při výrobě a zdobení vaší originální dekorace budete bavit.