Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
Na příborníku jsou čtyři porcelánové hrnky s fotografií. V pozadí je nádobí, šátek, svíčka a malá zelená rostlina. Na levém hrnku je pes. Další tři hrnky stojí na dřevěném prkénku. Dva uprostřed jsou hned vedle sebe. Společně tvoří obraz matky líbající své dítě. Na pravém hrnku je vidět maják.

Kreativní tip

Sladká pozornost k Vánocům: Fotohrnek s oblíbeným motivem

Pes, rodina, dítě nebo dovolená? Vytvořte si porcelánové hrnky na míru - s obrázky, které vás okouzlí.

Ať už pro babičku a dědečka, tetičku nebo nejlepší kamarádku - s hrnkem s vlastním designem dáte na Vánoce velmi osobní dárek. To je dáno především motivem: vyberte fotografii, která se bude vašim nejbližším obzvlášť líbit. Co například vnouče, domácí mazlíček nebo hezká (společná) vzpomínka na dovolenou? Vysoce kvalitní porcelánový hrneček vytvoříte v několika málo krocích, například v našem online editoru nebo prostřednictvím aplikace CEWE fotosvět.

Vytvořte z jednoho dva

Na stole leží dva páry fotohrnků. Dva hrnečky vlevo tvoří dohromady fotografii páru, který k sobě přiložil čelo a nos. Dva hrnky vpravo stojí na dřevěném prkénku, na kterém je zobrazena matka líbající své dítě. Poháry jednotlivých párů se dotýkají, takže jednotlivé motivy vypadají jako jeden souvislý obraz. Vlevo od hrnečků je zelená rostlina, vpravo svíčka.
Ideální pro dvě osoby: Motiv vizuálně přesahuje oba hrnečky.
Objednejte si porcelánový fotohrnek hned

Pokud chcete udělat radost dvěma svým nejbližším, použijte tento roztomilý trik: vyfoťte například líbající se pár nebo sebe s potomkem, přičemž se vaše tváře setkají uprostřed. Objednejte si dva hrnky s tímto motivem. Otočte je k sobě, abyste vytvořili krásný celkový obraz.

Roztomilost sama

Na příborníku jsou tři fotohrnky. Dva z nich stojí na dřevěném prkénku. Na každém hrnku je vyobrazeno jedno zvířátko: vlevo pes, uprostřed králík a vpravo kočka. V pozadí je kuchyňská utěrka, svíčka a malá rostlina v květináči.
Malí čtyřnozí kamarádi vypadají na hrnečcích skvěle.

Milovaný domácí mazlíček je prostě součástí rodiny. Detailní záběr chlupatého čtyřnohého přítele vypadá na hrnku obzvlášť dobře. Vyberte si motiv s vysokým rozlišením, který zobrazuje pejska, králíka atd. dobře exponované a s roztomilým výrazem. Mimochodem, větší soubor můžete v našem online editoru nebo v aplikaci oříznout tak, aby byl vidět pouze obličej zvířátka.

Nezapomenutelné chvíle z dovolené

Na stole stojí tři hrnky s fotografiemi. Dvě z nich na dřevěném prkénku. Levý šálek zdobí obrázek ruky držící šálek kávy. Na prostředním hrnku jsou vidět dvě nohy vyčnívající z houpací sítě na pláži. Na pravém hrnku je fotografie majáku. Vlevo od hrnků je zelená rostlina, vpravo svíčka.
Cestovatelské motivy přenesou obdarovaného na krásná místa při pití kávy nebo čaje.

Svátky jsou nejkrásnějším obdobím v roce. A právě proto se většina fotografií pořizuje na cestách: Fotografie lahodného cappuccina v pouliční kavárně, slunečného dne na pláži nebo působivých památek zůstávají po mnoho let těmi nejkrásnějšími vzpomínkami. Umístěte takovou fotografii na fotohrnek - obdarovaný si tak může u kávy nebo čaje znovu a znovu prohlížet nezapomenutelné okamžiky.

Přejeme vám spoustu zábavy při navrhování a darování fotodárků!