Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
Na stole leží list balicího papíru. Dvě ruce jím obalují fotografii vytištěnou na dřevě. Nástěnný fotoobraz zobrazuje motivy dvou dívek z léta 1972, které v létě 2021 vyrostly v ženy. Pozadí je zelené, vlevo je text "Together we have it all". Vpravo na stole leží malý zabalený narozeninový dárek.

Kreativní tip

Vaši nejmilejší: Tehdy a nyní na nástěnném fotoobraze

Prozradíme vám, jak spojit ty nejkrásnější záběry přátelství z vaší minulosti a současnosti do fotodárku na dřevě nebo plátně.

Přátelství, které trvá už několik desetiletí, je velké štěstí. Společně jste rostli, smáli se a plakali. Ukažte své oblíbené osobě v její výjimečný den, jak moc pro vás tento výjimečný vztah znamená. Pomocí našeho online editoru si můžete vytvořit jedinečný nástěnný fotoobraz s fotografiemi z té doby a ze současnosti. To vaší kamarádce vždy připomene krásné chvíle a přiměje ji těšit se na budoucnost.

Společně v dobrém i zlém

Fotokoláž vytištěná na dřevě visí na stěně v obývacím pokoji. Jsou zde dva motivy, vlevo dvě dívky v létě 1972, vpravo dvě jako ženy v létě 2021. Pozadí je zelené, vlevo je text "Together we have it all". Pod nástěnným fotoobrazem je police, na které je dort se svíčkami, kytice květin a narozeninové dárky. Vlevo v pozadí je vidět část jídelny.
50 let přátelství: Překvapte svou oblíbenou osobu emotivním nástěnným fotoobrazem.
Objednejte si nástěnný fotoobraz hned teď

Pokud chcete takový nástěnný fotoobraz darovat, navrhněte foto na dřevě například ve formátu 20 × 30 cm. V nabídce návrhu vlevo vyberte rozvržení se třemi fotografiemi a přetáhněte je na šablonu nástěnného fotoobrazu. Vyberte motivy pod tlačítkem "Fotky" a rozmístěte je na zástupné symboly. Chcete-li snímku dodat retro vzhled - jako v našem příkladu - vyhledejte v části "Kliparty" rámečky či masky, který vypadají jako okamžitá fotografie, a přetáhněte je na motiv. Pomocí červených úchytů můžete fotografii přesouvat, otáčet, zvětšovat nebo zmenšovat. Pomocí textového nástroje můžete pod fotografie psát malé poznámky.

Digitalizace starých fotografií pomocí mobilního telefonu

Máte fotografie z minulosti pouze na fotopapíře? Žádný problém: většina chytrých telefonů již má integrovanou funkci skeneru, pomocí které můžete digitalizovat a ukládat analogové fotografie. Výsledné soubory pak můžete otevřít - stejně jako všechny své digitální fotografie - v našem online editoru. Můžete také použít běžný skener nebo využít naši službu digitalizace.

Na vás – a na nás!

Na stěně nad psacím stolem jsou tři čtvercová plátna. Dvě z nich jsou na poličce a zobrazují fotografii dvou mladých dívek a klipart s nápisem "Home sweet home" bílými písmeny na modrém pozadí. Třetí plátno zobrazuje dvě dospělé ženy. Na stole leží rostlina, notebook, propisky, desky a lampa.
Vaše kamarádka si je může na stěně rozmístit podle libosti.

Pro zpestření můžete k narozeninám vytvořit také vícedílný nástěnný fotoobraz. K tomu se hodí například čtvercová plátna formátu 20 × 20 cm, která nabízejí mnoho možností zavěšení. Použijte dvě z nich pro fotografie v plné velikosti - jednu z té doby a druhou ze současnosti. Pro třetí plátno zvolte jako pozadí oblíbenou barvu své přítelkyně a doprostřed umístěte velký klipart. V kategorii "Láska" najdete spoustu výroků a obrázků, které se k tomuto tématu dokonale hodí.

Váš tým CEWE vám přeje spoustu zábavy s vašimi dárky.