Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kreativní tip

Útulné a osobní: prémiové polštáře pro rodinu

Překvapte své blízké o letošních Vánocích jedinečnými polštáři, které si můžete přizpůsobit z obou stran.

Zachumlat se večer na gauč nebo do postele je krásný pocit. Tento okamžik bude pro vaše příbuzné ještě hřejivější, pokud jim pořídíte polštáře s fotografiemi dětí, vnoučat a s láskyplnými vzkazy. Ať už online, nebo přímo v programu CEWE fotosvět: svůj osobní polštář premium si můžete navrhnout z obou stran - s výplní nebo bez výplně. Použijte některý z našich návrhů a přidejte své osobní fotografie. Polštář si můžete také libovolně navrhnout podle vlastních představ. Mimochodem, můžete si vybrat ze sedmi velikostí a prémiového polštáře ve tvaru srdce.

Prémiové polštáře s designem a fotografiemi

Na dece leží tři polštáře a dva zabalené dárky. Na polštářích jsou různé fotografie dětí na sněhu a také výroky a kliparty.
Zimní vzhled: Design prémiových polštářů dokonale ladí s motivy sněhu.
Váš prémiový polštář jako osobní dárek

Než začnete navrhovat v programu, můžete se rozhodnout, zda chcete svůj prémiový polštář navrhnout volně, nebo s designovou šablonou. Nabízíme několik šablon s kliparty, rozvržením a textem - rozdělených do různých kategorií, například "Trendy", "Vánoce" a "Rodina". Jakmile si vyberete návrh, jednoduše vyplňte náhradní místa pro fotografie vlastními motivy.

Milující zprávy s kliparty a pozadími

Na dece leží tři polštáře a dva zabalené vánoční dárky. Na polštářích jsou různé výroky a kliparty.
Udělejte své rodině radost: s osobními prémiovými polštáři a slovy, která vycházejí ze srdce.
Stáhněte si zde náš program CEWE fotosvět

Pokud si chcete svůj prémiový polštářek navrhnout sami, můžete kromě svých fotografií použít i naše kliparty, pozadí, rozvržení, masky a rámečky. V našem příkladu jsme použili pozadí a kliparty. V pracovním prostoru odstraňte zástupný symbol fotografie ze šablony návrhu polštáře a přetáhněte na místo libovolné pozadí. Dále si můžete vybrat vhodný klipart.

Pokud si navrhujete prémiový polštář v programu CEWE fotosvět a nenašli jste vhodný klipart, můžete kliknout na modrou šipečku pod kliparty vlevo dole a stáhnout si další. Například v kategorii "Rodina" najdete mnoho dalších výroků a symbolů, kterými můžete ozdobit svůj polštář.

Nyní je řada na vás: tým CEWE doufá, že se při navrhování budete bavit!