Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kreativní tip

Fotomagnety ve tvaru srdce: takto se vytvoří ten správný mix

Lidé, kteří se milují, se navzájem přitahují. Totéž platí pro naše srdcové magnetky a jakýkoliv kovový povrch. Ukážeme vám, jak vytvořit harmonický mix vašich fotografií a milých vzkazů.

Hledáte ten správný dárek k výročí, ke dni sv. Valentýna nebo ke dni matek? Pak naše fotomagnetky jsou tím nejlepším dárkem. Láskyplné vzkazy v kombinaci s vašimi vlastními vzpomínkami zároveň osobní a praktické: Na lednici např. drží nákup, poznámky, pohlednice a podobné maličkosti a vždy jsou zdrojem radosti. Fotomagnetky navrhnete v sadě 10 kusů jednotlivě krok za krokem online nebo v našem programu CEWE fotosvět.

Milující slova, milující design

Sechs Fotomagnete in Herzform liegen auf Tisch. Auf vier Magneten stehen Sprüche, einer ist mit einem Herz versehen und auf dem sechsten ist das Foto eines Liebespaars abgebildet. Links daneben sieht man ein in Geschenkpapier eingepacktes Geschenk. Außerdem ragt eine Blume in das Bild hinein.
Dejte dohromady vaše fotky s romantickými kliparty.

Chcete-li navrhnout své fotomagnetky, nakreslete si jednoduše své osobní motivy na srdce v programu CEWE fotosvět nebo v online editoru. Připravte magnety se vzkazy v moderních a hravých formátech písma nebo si vyberte hotové hlášky mezi kliparty. V kategorii „Láska“ a „Den sv. Valentýna“ objevíte spoustu krásných prvků, u kterých můžete libovolně měnit barvy i velikosti.

Každá magnetka je jedinečná

Ženská ruka drží fotomagnety ve tvaru srdce s nápisem „Miluji tě“. Několik magnetů s několika fotografiemi je na stole dole.
Zcela individuální: Navrhněte každý fotomagnet samostatně.

S fotomagnety v praktické sadě 10 kusů můžete udělat radost několika lidem současně, protože každé srdíčko může být navrženo individuálně. Proč tedy nerozdat dva nebo tři různé magnetky s fotografií přátelům, příbuznám, sourozencům a všem, kteří jsou pro vás důležití.

Pro magnetky o rozměrech 6 x 6 cm vyberte ty správné fotky, které vám připomínají úžasný společný okamžik. Ať už se jedná o profi fotky nebo veselé momentky z vašeho posledního setkání – přemýšlejte o tom, jaké motivy nejlépe vystihují váš vztah, přátelství nebo rodinu. Které barvy jsou pro vás typické nebo oblíbené? Kliparty můžete libovolně přebarvit, aby ladily.

Malá krabička plná radosti

Ženská ruka drží fotomagnet ve tvaru srdce, který je součástí dárku a je na něm nápis „Miluji tě“. Několik magnetů s několika fotografiemi je na stole dole.
Malý, ale hezký: magnet může posloužit i jako součást dárkového balení.

Tip: Fotomagnety můžete využít také k zabalení jakéhokoliv dárku. Buď jako dekoraci a nápovědu k celé sadě fotomagnetek dodávaných v dárkové krabičce nebo jako součást jiného dárku. Chcete-li dekoraci na dárek jako tomu je na obrázku, vezměte malý kousek balicího papíru nebo stuhu a vytvořte kolem dárku malou kapsu. Poté vezměte jeden z srdíčkový magnet – nejlépe ten s textem či klipartem – a vložte jej do kapsy. Můžete dozdobit i malou sušenou kytičkou a máte krásný osobní dárek pro svou milovanou osobu..

Magnety lze samozřejmě použít různými rozmanitějšími způsoby: Můžete je také navrhnout jako poukazy na cokoliv, nebo je ozdobit vaším oblíbeným mottem či oblíbenými vtipnými hláškami.

Doufáme, že vás vytváření a rozdávání fotomagnetek bude bavit.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými