Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
Apple Apple

Kryty na iPhone

Nejlepší ochrana pro váš iPhone

Navrhněte si originální kryt na iPhone pomocí fotky

Vyberte si z naší široké nabídky od výklopných krytů až po kožená pouzdra.

Přehled všech modelů

Vyberte si model telefonu

Dodatečná ochrana displeje mobilního telefonu před poškrábáním

Ochranné fólie na displej

Skvělá novinka pro nejoblíbenější modely iPhonu: tenkou ochrannou fólii lze bez námahy a bez bublin aplikovat na smartphone, kde spolehlivě chrání displej před poškrábáním. Stačí ji přidat do nákupního košíku na konci objednávky.

od 249,00 Kč*

Jednotlivá pouzdra a kryty pro Apple smartphony

K dispozici také pro nejnovější modely iPhone

Navrhněte si kryt s vlastní fotografií pro svůj iPhone

Bez ohledu na to, zda si vyberete kryt nebo pouzdro, vysoce kvalitní materiál a individuální, atraktivní design dokonale ochrání váš iPhone. U nás si můžete vybrat z velkého množství ochranných krytů a pouzder a pomocí fotografie je proměnit v jedinečný originál pro svůj smartphone. Kryt se dokonale přizpůsobí vybranému modelu iPhonu, výřezy na ovládací prvky jsou stejně kvalitní jako samotný tisk fotografií. Na kryt můžete samozřejmě použít fotografie, které jste pořídili pomocí mobilního telefonu. Minimalistické černobílé fotografie, které podtrhnou elegantní a jednoduchý design iPhonu, jsou stejně dobrou volbou jako fotky barevně náročnější. Ať si vyberete cokoliv – ochraně vašeho iPhonu dáte nezaměnitelný design.

Dopřejte svému iPhonu 11 osobitost

Se dvěma objektivy fotoaparátu nabízí iPhone 11 zcela nové možnosti pro vás a vaše fotografie: kromě ultra širokoúhlých záběrů získáte výrazně vylepšenou kvalitu obrazu, která je stěží omezena tmou a pohybem. Vlastnoručně navržené pouzdro na mobilní telefon je dokonalým originálem pro tak výkonný smartphone. Ukažte své nadšení pro fotografie, ochraňte svůj iPhone 11 a dejte mu nezaměnitelný charakter.

Ochrana pro váš iPhone X

Velký OLED displej, Face ID a nerezová ocel: to jsou jen některé důvody, proč je iPhone X tím správným smartphonem. A díky ochrannému krytu od CEWE získá váš iPhone přesně takovou ochranu, jakou si zaslouží. Dokonalá ochrana s individuálním vzhledem vynikající kvality.

Navrhněte si svůj kryt pro iPhone 12

Předností iPhonu 12 je vylepšená fotografická technologie, která mimo jiné zajišťuje skvělé fotky i při slabším osvětlení. iPhone 12 Plus využívá kombinaci širokoúhlých a teleobjektivů k rozšíření rozsahu možných snímků, zatímco režim portrétu výrazně usnadňuje osvětlení portrétů – a to platí u všech modelů iPhone 12. Apple smartphone je ideálním pomocníkem, pokud jste vášnivým fotografem. V tomto případě je kryt na telefon s vlastním motivem ideální ochranou pro váš iPhone. Vyberte si svůj oblíbený materiál z nabídky CEWE a v online editoru ho vylaďte svou osobní fotografií.