Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kreativní tip

Ukážeme vám dva způsoby, jak navrhnout své osobní puzzle s fotografií.

Hádanky jsou zábavné a podporují koncentraci. S puzzle Ravensburger od CEWE si můžete vytvořit vlastní hru pro své děti nebo pro vás samotné. Jedinečné puzzle může být také pěkným dárkem pro přátele či sourozence. Mimochodem skládání je ještě zábavnější, když je na dílkách puzzle vyobrazená vaše oblíbená fotka.

Pojďme spolu skládat puzzle!

Puzzle Ravensburger lehce navrhnete přímo v prohlížeči v prostředí našeho online editoru. Nejmladší členové rodiny si mohou vyzkoušet sami navrhnout svou skládačku. Puzzle Ravensburger jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Pro mladší děti ve školním věku doporučujeme nejmenší variantu s 500 dílky. Prostřednictvím individuálního designu si mohou větší děti určit stupeň obtížnosti sami. Ukážeme vám dva způsoby, jak na to.

Více částí pro nejmladší

Dětem ve věku 6 - 7 let bude vyhovovat více částí na puzzle.

Pro prvňáčky může být skládačka s 500 dílky velkou výzvou. Je dobré rozdělit povrch na šest měnších motivů, které se např. liší svou barvou. To umožní dětem si nejprve dílky rozdělit podle barev, a potom poskládat jednotlivé části jednu po druhé.

V našem online editoru najdete spoustu klipartů, se kterými můžete vyzdvihnout záliby a zájmy vašich dětí. Komiksové ilustrace příšerek v našem případě se nachází v kategorii "děti". Kromě toho máte možnost přidat jména přátel či sourozenců, pro které je dárek určený, nebo malé vzkazy ve formě textu - přímo v prohlížeči.

Pro pokročilé: pozadí z různých klipartových obrázků

Kliparty vytvoří dynamické pozadí pro vaši fotografii.

Děti ve věku 7 - 9 let už dokážou složit i těžší motivy: v naší skládačce hraje hlavní roli naše vlastní fotka. Dvojklikem na fotografii náš editor zobrazí různé masky. Přesuňte požadovanou masku přímo na fotografii, abyste ji dostali do vhodného tvaru.

Za pomoci klipartů vytvořte pozadí. Použijte různé motivy a barvy, aby bylo puzzle veselé. V našem případě jsme vybrali obrázky z kategorie "barvy" a "tvary". Přetáhněte kruhy, trojúhelníky a další tvary přímo na vaše puzzle. Můžete je libovolně zvětšit, zmenšit nebo změnit odstín.

Smějte se a radujte. A pak? Nejlepší je, složit vše zase znovu.

Čím rozmanitější a kontrastnější puzzle bude, tím složitější bude složit motiv dohromady.

Tip: Rodinná fotka s několika členy rodiny může poskytnout spoustu zábavy s puzzle. Čí je to nos? A tyto vlasy? Vaše puzzle by se také mohlo zaměřit na vašeho domácího mazlíčka, rodinný výlet nebo koláž vašeho oblíbeného stromu - foceného na jaře, v létě, na podzim a v zimě.

Tým CEWE vám přeje spoustu zábavy při navrhování a skládání vašich puzzle.