Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kreativní tip

Laskyplné gesto s osobními vzpomínkami

Chcete udělat radost někomu výjimečnému? Navrhněte mu dárkovou krabičku s fotografií. Ta je buď naplněná pralinkami Ferrero, nebo si ji sami můžete naplnit malým překvapením.

Dárková krabička na fotografie je perfektní dárek, který rozveselí vašeho partnera ať už v den vašeho výročí, na sv. Valentýna nebo výročí svatby. Krabičku si můžete objednat online na webu nebo v našem program CEWE fotosvět. Ať už objednáváte prázdnou, připravenou na dárek, nebo plnou sladkostí společnosti Ferrero, u obou si můžete vybrat jakýkoliv připravený zamilovaný design, do kterého vložíte své fotografie a získáte tak jedinečný vzhled.

Chcete pár tipů na originální design? Ukážeme vám různé možnosti sestavení, např. jak umístit motiv, aby byl krásně vidět, i když je přes krabičku obal s výřezem srdce, nebo jak dovnitř umístit koláž z fotek.

Krásný efekt na první pohled

Uzavřená valentýnská krabička s fotkou leží na stole. Fotografie páru je vidět ve výřezu srdce. Vedle krabice jsou květiny a croissanty.

Motiv přímo v srdci

Každou naši dárkovou krabičku a bonboniéru dodáváme v bílém obalu s výřezem srdce. Pomocí tohoto výřezu dokonale zvýrazníte svůj motiv na víku krabičky. Vyberte oblíbenou fotografii na šířku, kde jste přímo uprostřed, aby byla vaše vzpomínka krásně vidět.

Ruce otevírají valentýnskou dárkovou krabičku s fotkou. Na víku je vidět fotka páru. Obrázek je obklopen designem, který říká „ty a já“.

Láskyplný design na víku

Víko celé krabičky zaujme nejen motivem ale i svými rozměry 30,5 cm (šířka) x 21 cm (výška). Vyberte si svůj oblíbený motiv, který vám připomene nádherný okamžik. S našimi designy můžete, jako na obrázku, podtrhnout téma lásky a dát své fotografii hravý rámeček.

Zabalená valentýnská dárková krabička s fotkou leží na pohovce. Část víka krabice je vidět ve výřezu srdce. Říká „Oblíbená osoba“.

Díky zprávě probudíte zvědavost

Chcete-li při rozbalování vyvolat více vzrušení, umístěte fotografii na víko tak, aby bylo možné do výřezu na obalu umístit láskyplný vzkaz. Při sestavování můžete využít jakýkoliv textový prvek či klipart.

Uzavřená valentýnská dárková krabička s fotkou leží na pohovce. Můžete na ni vidět pár a slova „Milovaný muž“. Vedle je kytice růží.

Wow efekt přímo na víku

Jakmile vaše milovaná osoba vytáhne krabičku z obalu, uvidí celou fotografii. Využijte různé barvy písma a designy srdcového výřezu, které ses ve vašem motivu opakují. Ujistěte se, že je pozadí dostatečně kontrastní k textu, aby byl snadno čitelný.

Sladkosti a kreativita uvnitř

Pokud jste na víko krabičky umístili fotografii přes celou plochu, o to víc můžete popustit uzdu své kreativitě uvnitř. Máme pro vás pár nápadů:

Ruka drží otevřenou dárkovou krabičku s fotkou naplněnou čokoládou Ferrero. Na vnitřní straně můžete vidět koláž několika fotografií.
Ukažte své nejkrásnější okamžiky v koláži na vnitřní straně bonboniéry.

3 x 3 = hodně lásky: Pomocí devíti malých motivů vytvořte snové koláže z vašich nejoblíbenějších fotografií. Můžete také přidat vlastní láskyplný text nebo klipart do jakékoliv části koláže.

Dárková krabička s fotkou naplněná čokoládou Ferrero leží na pohovce. Vedle je umístěna kytice růží.
Sestavte vnitřní stranu pomocí zamilovaných klipartů.

Samozřejmě další alternativou je vnitřní strana navržená pomocí zamilovaných klipartů a osobních textů. Vyjádřete své pocity slovy a napište svému partnerovi přesně to, na co by nikdy neměl zapomenout. Kliparty ve tvaru srdce lze sladit i s výřezem na obalu a barevně přizpůsobit celkovému vzhledu celé dárkové krabičky.

Hezky se bavte při navrhování láskyplných dárků pro své blízké, stojí to za to.

Znáte již naše šablony pro fotoknihy?

Využijte také naše nové šablony pro ročenky a kroniky. Překvapí vás jednoduchý a užitečný strukturovaný design. Vše najdete přímo v našem programu CEWE fotosvět.