Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
Na stole leží dva plechové hrnky s různými fotografiemi mladých mužů. Na levém hrnku je napsáno "Všechno nejlepší", na pravém číslo 25, je také naplněn sáčkem čokolády. V pozadí jsou narozeninové dárky.

Kreativní tip

Osobní hrnek s fotografií k narozeninám

Darujte plechový hrnek s jednou nebo více fotografiemi nejlepších společných chvil.

Když se milovaná osoba dožívá 25 let, je osobní dárek nutností. Plechovým hrnkem, který můžete navrhnout v několika krocích v našem online editoru, mu zaručeně uděláte radost. Vhodné jsou například sdílené selfie nebo nejlepší skupinové záběry. Takový nadčasový fotohrnek v retro vzhledu je v každém případě památkou, která bude obdarovaného provázet po mnoho let.

Unikátní s lahodným obsahem

V jedné ruce drží plechový hrnek s fotografiemi mladých mužů a nápisem "Happy Birthday". V druhé ruce drží sáček naplněný sušenkami amaretto. V pozadí jsou další sáčky se sladkostmi a zabalené narozeninové dárky.
Zeptejte se, co oslavenec nebo oslavenkyně rádi mlsají, a naplňte fotohrnek jejich oblíbenými sladkými nebo slanými pokrmy.
Objednejte originální hrneček hned teď

Den na koupališti, společný fotbalový trénink nebo projížďka na kole - na plecháček se vejde několik fotografií společných zážitků. Stačí použít některou z našich praktických šablon. Vlastní fotografie můžete přetáhnout přímo na zástupné symboly a pak už stačí jen upravit text a barvy návrhu.

Na oslavu tohoto dne můžete také naplnit nádobu na pití oblíbenou sladkostí oslavence. Čokoládu, sušenky, oříšky apod. vložte do malého průhledného sáčku a uzavřete jej ozdobnou stuhou nebo dárkovou visačkou.

Fotografie ze společných dobrodružství

Na stole jsou tři plechové hrnky s různými fotografiemi mladých lidí v přírodě. Na prostředním hrnku je také nápis "Palm trees and ocean breeze", na pravém hrnku je nápis "Wanderlust". V pozadí je na stole vidět konvice s čajem a talíř s croissanty.
Pomocí našich šablon, klipartů a vlastních snímků můžete vytvořit individuální fotohrnky pro své přátele.

V kruhu svých přátel prožíváte výjimečné chvíle a někdy i malá či velká dobrodružství ve volném čase. Ať už kempujete u moře, nebo se vydáte na túru do hor, vytvoříte si nezapomenutelné vzpomínky.

Fotohrnek s potiskem přesně těchto momentů je vhodný i jako dárek pro celou skupinu - objednejte si rovnou několik kusů a oslavte tento den.

Váš tým CEWE doufá, že se vám dárky budou líbit.