Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399
Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s lila obalem, na kterém je napsáno "Veselé Vánoce, milá babičko, přejí Martin, Lucka, Janička a Verunka". Uprostřed je obal s fotografií rodiny se sněhulákem a nápisem "Naše dovolená". Vpravo je fialový obal s fotografií dvou dětí na saních a nápisy "Veselé Vánoce" a "Pro maminku".

Kreativní tip

Fotokniha ve vlastním obalu: Kreativní a vánoční balení

Od vysoce kvalitního dárkového boxu až po vlastní kartonový obal: tak vzniká jedinečný a nezaměnitelný obal pro vaši CEWE FOTOKNIHU.

Poté, co s láskou zaplníte stránku za stránkou své CEWE FOTOKNIHY XL fotografiemi a textem, můžete si přímo objednat několik kopií svého díla. Tímto způsobem můžete udělat radost různým lidem. Díky vlastnímu návrhu odpovídajícího obalu a kreativnímu balení můžete dokonale sladit vánoční dárek pro babičku, tetu nebo bratra - navzdory stejnému obsahu. Nabídneme vám pět originálních nápadů.

Dárkový box nebo vlastní obal

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s lila obalem s textem "Veselé Vánoce, milá babičko, přejí Martin, Lucka, Janička a Verunka" a otevřený dárkový box. Vlevo je vánoční květinové aranžmá, vpravo je další fotokniha s rodinou a sněhulákem.
Dopřejte své fotoknize originální balení: s dárkovým boxem a vlastním obalem.
Vytvořte si CEWE FOTOKNIHU hned teď

V programu CEWE fotosvět si můžete obal navrhnout podle vlastních představ. Nejlepší je použít textový nástroj a napsat na povrch pozdrav pro osobu, které dárek věnujete. Vytvořte si slavnostní vzhled s našimi vánočními kliparty. Šedý plátěný dárkový box si můžete objednat stejně jako obal přímo v nákupním košíku: Fotokniha se dokonale vejde do elegantní krabičky s magnetickým uzávěrem.

S oblíbenou fotkou a sněhovou vločkou

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA v obalu. Na lila obalu je fotografie dvou dětí na saních a nápisy "Veselé Vánoce" a "pro maminku". Vpravo je tác se skořicovými hvězdičkami, vlevo je čtvercový dárek zabalený do balicího papíru. Sněhové vločky jsou na balicí papír namalovány bílou barvou. Červenobílá mašle je zdobená šiškou a větvičkou.
Přírodní balicí papír je ekologičtější alternativou barevného balicího papíru.

Na obal můžete umístit fotografii. Zamyslete se tedy nad tím, který snímek z vaší fotoknihy by vykouzlil největší úsměv na tváři vašich nejbližších. Chcete-li dárek slavnostně, ale jednoduše zabalit, zabalte ho do přírodního balicího papíru a nakreslete na něj bílým permanentním fixem malé sněhové vločky. Dárek doplňte červenou a bílou šňůrkou a malou jedlovou větvičkou nebo šiškou.

Jednotný design titulu a obalu

Dvě ruce vytahují z obalu čtvercovou CEWE FOTOKNIHU s fotografií rodiny se sněhulákem a nápisem "Naše dovolená". Stejný obrázek je na obalu i na fotoknize. Vpravo je svíčka a adventní aranžmá.
Design vazby se hodí i na obal.

Pokud hledáte jednoduché a rychlé řešení, můžete si také v programu CEWE fotosvět osvojit návrh vazby fotoknihy i na samotný obal. Díky otvoru na levé straně lze čtvercovou knihu z obalu snadno vytáhnout. Můžete také navrhnout hřbety fotoknih: Jsou dobře viditelné, když je vaše práce na polici i s obalem.

Tón v tónu a chytře složené

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA v obalu. Na obalu v barvě lila je fotografie dvou dětí na saních a nápisy "Veselé Vánoce" a "pro maminku". Vpravo je tác se skořicovými hvězdičkami a vlevo čtvercový dárek zabalený do fialového balicího papíru. Do dárku je vložena větvička eukalyptu a vánoční ozdoby.
Chcete-li zdůraznit stylovou techniku skládání, použijte obyčejný papír.

Tento módní balicí trend se vyskytuje také pod heslem "kimono style". Za tímto účelem položte fotoknihu v obalu na list obyčejného balicího papíru a papír shora přeložte přes obsah tak, aby byly vidět asi dva centimetry knihy. Nyní přeložte levou a pravou stranu tak, aby vznikly čtyři trojúhelníky. Přeložte je střídavě dovnitř a rohy zajistěte lepicím proužkem.

Udržitelné obaly - s látkou

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s fialovým obalem , na kterém je napsáno "Veselé Vánoce, milá babičko, přejí Martin, Lucka, Janička a Verunka", a čtvercová krabice zabalená v látce s jedlovou větvičkou, eukalyptem a vánočními ozdobami zastrčenými uvnitř. Vpravo je talíř se skořicovými hvězdičkami.
Místo papíru: Látkové obaly šetrné ke klimatu můžete používat opakovaně.

Chcete-li chránit životní prostředí, ale zároveň zajistit krásný zážitek z dárku, proč pro jednou nepoužít látku pro opakované použití? V Japonsku je již po mnoho staletí tradicí balit dárky do čtvercové látky - tzv. Furoshiki. Látka se dvakrát omotá kolem balíčku, nahoře se pevně zauzlí a ozdobí se podle ročního období.

Doufáme, že si balení a rozdávání dárků užijete.