Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Přihlaste se k odběru novinek, získejte 100 Kč slevu na CEWE fotoprodukty.

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Fotografie standard

Fascinující přesnost barev: Vytiskneme vaše nejkrásnější snímky v mnoha formátech a na kvalitní fotopapír – na přání také s bílým okrajem!

Podrobnější informace o cenách fotografií naleznete zde

  • Brilantní kvalita fotografií
  • Doplňkové možnosti úprav
  • Značkový fotopapír
  • Obzvláště barevné a UV odolné

Při objednávce nad 100 ks fotografií doporučujeme použít náš bezplatný program nebo aplikaci

od 1,99 Kč *

od 300 kusů

Možnosti objednání

Objednat u online

Doručení na prodejnu, sběrnu nebo kurýrem

Objednat u obchodního partnera

** Pohodlné doručení domů **

Informace o produktu

Formáty:

Původní formát: od čtvercového do 16:9

Klasické formáty: od 9 x 13 do 13 x 18 cm

Kvalita papíru:

Lesklý fotopapír standard od FUJIFILM

Okraje:

Vyberte bílé nebo barevné okraje

Všechny formáty v přehledu

Vyberte si ze tří různých formátů!
Formát šíře 9 cm

Formát šíře 9 cm

Váš snímek ve formátu šíře 9 cm je podle poměru stran v následujících velikostech: originální formát:- původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 9 cm- klasický formát: 9 x 13 cm

Formát šíře 10 cm

Formát šíře 10 cm

Váš snímek ve formátu šíře 10 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech:- původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 10 cm- klasický formát: 10 x 15 cm

Formát šíře 13 cm

Formát šíře 13 cm

Váš snímek ve formátu šíře 13 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech:- původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 13 cm- klasický formát: 13 x 18 cm

Vaše motivy v požadované velikosti

Vyberte původní formát nebo klasický poměr stran!
Původní formát Původní formát

V této variantě bude vaše fotografie exponována a oříznuta ve své původní délce. Takto zůstanou všechny obrazové informace zachovány. Fotografie mohou být podle toho různě dlouhé.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Ideálně vhodný k zarámování je klasický motiv v poměru 2:3. Jestliže má vaše fotografie odlišný poměr, bude na něj oříznuta. Výřez poznáte podle označené oblasti.

Nejlepší výsledky

Nechte si vaše snímky námi automaticky optimalizovat!
Automatická korekce obrazu

Automatická korekce obrazu

Pomocí této předvolby jsou všechny snímky analyzovány a opraveny, pokud je to nutné, aby bylo dosaženo ideálního výsledku. Zlepšuje se kontrast a sytost barev. Jakékoli nesprávné expozice a barevné obsazení jsou zmírněny. Zesvětlení stínů v tmavých částech obrazu poskytuje výrazně více detailů. Každý motiv tak dostává specifickou opravu, která je přizpůsobena příslušnému obsahu obrazu. Základní dojem se optimalizací nezmění.

Držte své nejkrásnější fotografie pevně v rukou

Rychlé a snadné objednání fotografií online

Fotografie od CEWE - prvotřídní kvalita od lídra na trhu

Navzdory velkým displejům a velkému online prostoru pro digitální ukládání fotografií mnoho lidí raději drží své oblíbené snímky v rukou a ukazuje je rodině a přátelům jako vyvolané fotografie. Fotografie lze také použít k výzdobě nástěnek, držáků na fotografie, rámečků, stolů a mnoha dalších předmětů. U CEWE si můžete objednat fotografie pomocí několika kliknutí. CEWE vám pak v krátké době doručí vysoce kvalitní výtisky vašich oblíbených fotografií přímo k vám domů - nebo na nejbližší naši prodejnu ve vašem okolí.

Objednejte si fotografie: Vaše možnosti

Fotografie od společnosti CEWE budou vyvolané v obzvláště vynikající kvalitě díky výrazným kontrastům a vysoké přesnosti barev. Vysoce kvalitní fotopapír Fujifilm zajistí, že vaše fotografie budou v kvalitě, jakou si zaslouží. K dispozici máte dva typy papíru: Standardní fotopapír a prémiový fotopapír. Ten ještě více zvýrazní barvy. Vaše fotografie mohou být opatřeny i bílým nebo barevným rámečkem. Můžete si vybrat mezi poměrem stran 3:4 a 2:3 (v druhém případě jsou snímky odpovídajícím způsobem oříznuty). Své fotografie si můžete objednat ve formátech:

  • 9 x 13 cm
  • 10 x 15 cm
  • 11 x 17 cm
  • 13 x 18 cm

Objednejte si fotky online a za pár dní je máte doma

Fotografie objednáte velice rychle: Stačí je nahrát online na webu nebo je importovat do objednacího programu CEWE fotosvět. K objednání v programu nejsou nutné žádné předchozí znalosti. Stačí si vybrat typ papíru a poměr stran. V případě potřeby snímky ořízněte nebo vyberte vhodný rámeček. Po dokončení objednávky se pustíme do práce. Již ** po několika dnech** budou vysoce kvalitní fotky čekat ve vaší poštovní schránce nebo na vybrané prodejně.