Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kreativní tip

5 tipů pro vaši knihu z cest

Sestavte svou fotoknihu z cest ještě osobnější, jedinečnější a ucelenější podle těchto 5 tipů.

Cestovní fotografie jsou něco samy o sobě. Připomínají nám skvělé zážitky a dobrodružné chvíle, ať už bylo vaše dobrodružství jakkoli velké nebo jakkoli dlouhé. Uložte si fotografie z dovolené vložením do CEWE FOTOKNIHY, abyste se mohli ohlédnout zpět a vychutnat si vzpomínky. Zde je 5 tipů, jak si z knihy z cest můžete snadno udělat něco extra a osobnějšího.

Tip 1: Sestavte si cestopis chronologicky

Počítač s otevřeným programem CEWE fotosvět, ve kterém je navržena fotokniha s fotografiemi z cest.
Náš program CEWE fotosvět zdarma umožňuje snadno vytvořit knihu z cest.

Abyste získali dobrý přehled o tom, jak cesta probíhala, a o všech zážitcích během ní, může být užitečné sestavit fotoknihu v chronologickém pořadí. Začněte knihu fotografiemi z letiště, auta nebo autobusu na cestě a zbytek fotografií z cesty nechte přibývat den po dni. Budete tak mít dobrý přehled o celé cestě od začátku do konce. Je samozřejmě na vás, jak budete knihu vytvářet, ale pokud ji budete sestavovat chronologicky, bude snazší si při prohlížení fotoknihy v následujících letech vzpomenout, co se který den stalo.

Tip 2: Pište k fotografiím z cest malé komentáře

Otevřená kniha z cest s různými obrázky z cest a poznámkami k obrázkům
Drobné poznámky ve fotoknize usnadňují zapamatování různých detailů z cesty.

Kde se ten hotel nacházel, jak se jmenoval a ve které příjemné restauraci jsme tu středu večeřeli? Usnadněte si zapamatování všech podrobností z výletu přidáním malých komentářů k fotografiím z dovolené v rámečku pro fotografie. Je také velmi příjemné podívat se do knihy, když si můžete přečíst, co jste tam dělali a které zážitky vynikly. Při navrhování knihy z cest je snadné přidávat různá textová pole přímo v programu.

Tip 3: Vložte vstupenky a pohlednice z vaší cesty

Svou fotoknihu z cest si můžete udělat ještě osobnější tím, že do ní zahrnete různé prvky, které byly součástí cesty. Například jízdenky na autobus a letenky, vstupenky do muzeí, pohlednice, brožury a vše, na co si po cestě vzpomenete. Naskenujte nebo vyfoťte je a udělejte z nich součást své jedinečné knihy. Případně můžete na stránkách nechat prázdné místo, abyste mohli po dokončení fotoknihy vkládat různé věci. Je to zábavný způsob, jak si uchovat vzpomínky z cest.

Tip 4: Použijte různé efekty

Fotokniha s obrázky z cest a různými kliparty, jako je letadlo a palma, ležící otevřená na světlém koberci.
Dolaďte svou knihu z cest k dokonalosti pomocí různých tematických klipartů v programu.

Ozdobte stránky své fotoknihy různými barvami, efekty a detaily, abyste zvýraznili své fotografie z cest. Najdete zde širokou škálu vtipných a pěkných klipartů, které se krásně hodí k tématu dovolené, osvěží knihu a zdůrazní zážitky z vaší cesty. Nezapomeňte však, že se chcete pochlubit snímky z cest, takže je používejte jen jako doplněk k fotografiím a nenechte je zcela převzít roli.

Tip 5: Dejte výtisk knihy svému blízkému z cest

Možná jste byli na výletě s dobrými přáteli nebo jinými členy rodiny? Pak si také užijí fotoknihu se společnými vzpomínkami z cest! Je to jedinečný a osobní dárek od srdce, který obdarovaného zasáhne. Pak si můžete knihu společně prohlížet a vzpomínat na skvělé zážitky z cest. V nákupním košíku jednoduše zvyšte počet kusů - jednodušší už to být nemůže.

Doufáme, že vám kniha z cest přinese hodně radosti!

Užijte si to!