Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 399

Kryty na Xiaomi

Nejlepší ochrana pro váš telefon Xiaomi. Nyní také pro Xiaomi Note 10.

Nejprodávanější produkty a novinky

Vyberte si váš model telefonu

Kryty na míru pro smartphony Xiaomi

K dispozici také pro nejnovější modely Xiaomi

Vystupte z davu: Navrhněte si vlastní kryty na telefony Xiaomi

Náš ochranný kryt pro váš smartphone nejen chrání před poškrábáním, ale také zachycuje oblíbené okamžiky s vašimi blízkými. Zadní stranu lze libovolně navrhnout v pouhých třech krocích:

Krok 1: Vyberte model telefonu.

U nás si můžete vybrat z celé řady značek a modelů z nabídky Xiaomi.

Krok 2: Najděte správné pouzdro nebo kryt na telefon.

  • Tvrdý kryt
  • Premium kryt
  • Výklopný kryt
  • Silikonový kryt
  • Silikonový kryt tenký
  • Kryt se šňůrkou
  • Sleeve pouzdro
  • Kožený kryt
  • Dřevěný kryt

Krok 3: Design a přizpůsobení.

Pro osobní nádech přidejte fotografie oblíbených momentů svého mazlíčka nebo svých oblíbenců s vlastním textem nebo kliparty.

Ochrana na míru pro váš smartphone Xiaomi

Jistě chcete, aby váš smartphone zůstal krásný a nepoškozený v případě, že vám telefon spadne na zem, aby displej nepraskl. Naše kryty a pouzdra poskytují vašemu smartphonu optimální ochranu před poškozením a opotřebením. Funkčnost vašeho smartphonu Xiaomi není vůbec omezena. To znamená přesně padnoucí kryt pro váš model s plnou funkčností. Proto jsou zde výřezy pro boční tlačítka, nabíjecí kabel nebo fotoaparát. Nabízíme odolná pevná pouzdra, kryty z pružné kůže, ochranné kryty ze dřeva a kryty na telefon k nošení na krku. Vše jako obvykle ve vysoké kvalitě tisku CEWE.

Kryty na mobilní telefony Xiaomi od CEWE - vždy dobrá volba!

Naše přizpůsobitelné kryty na chytré telefony kombinují vysoce kvalitní fotografie a nejnovější technologii tisku, takže můžete mít své blízké stále na očích. Pokud vlastníte jinou značku mobilního telefonu, nabízíme také kvalitní kryty na iPhone a kryty na Samsung. Díky našim skvělým designům získá kryt vašeho mobilního telefonu moderní vzhled. Ať už jde o minimalistické zlaté linie, módní designy, koláže s několika fotografiemi, retro vzhled nebo nápisy jako "best mom" - s našimi rozvrženími najdou vaše osobní fotografie ten správný rámeček. Dokonalá pozornost jako dárek pro nejlepšího přítele, partnera k výročí nebo jako dárek k narozeninám pro maminku.